Į titulinįSvetainės medis
Rašykite mums Spausdinti
APIE MUS

                                  
                                      

                                 

    Mūsų įmonė įkurta 1994 metais. Įmonės kolektyvas - aktyvus, jaunatviškas ir kompetentingas tinkamai suorganizuoti Jūsų atostogas ar verslo kelionę. Dirbame greitai, atidžiai ir atsakingai.

 

             Taupykite savo laiką - kelionės organizacinius rūpesčius palikite mums!

             Teikiamos paslaugos:

 

  • Aviabilietų rezervavimas. Planuojant individualius turus, grupines, darbines išvykas, siūlome skrydžius su visomis patikimomis pasaulio aviakompanijomis, ne tik turinčiomis savo atstovybes Lietuvoje. Pas mus galite įsigyti ir užsakomųjų tiesioginių skrydžių bilietus.
  • Parodų lankymas. Organizuojame didžiausių Vidurio ir Vakarų Europos, NVS, Baltijos, Skandinavijos, Azijos ir Šiaurės Amerikos parodų lankymą. Į parodas vykstantiems įmonių darbuotojams ar privatiems klientams užsakome lėktuvo ir parodos lankymo bilietus, rezervuojame viešbučius netoli parodų rūmų ar kitoje lokacijoje, atsižvelgiant į kliento pageidaujamą kainą, draudžiame sveikatą ir kelionę, įforminame vizas. UAB „Autarė" yra oficialus 17 parodų kompanijų iš 11 šalių atstovas Lietuvoje.
  • Verslo misijos. UAB "Autarė" organizuoja Lietuvos verslo atstovų apsilankymą kombinuotose verslo kelionėse. Tai "verslo misijos" į kurių programą įeina: parodos lankymas, susitikimai su vietos verslininkais ir asocijuotomis struktūromis, išvykos į technologiniu požiūriu įdomiausius objektus ir gamyklas, susitikimai su Lietuvos Respublikos Ambasados darbuotojais, taip pat turistiniai-apžvalginiai turai. Ruošiant "verslo misijų" paketus mes tampriai bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio šalių įvairių verslo šakų asociacijomis, konfederacijomis ir sąjungomis, parodų centrų administracija, tose šalyse reziduojančiomis Lietuvos Respublikos Ambasadomis.
  • Egzotinių kraštu individualūs turai
  • Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus
  • Kelionės į vaikų bei suaugusiųjų pramogų parkus: Disneilendas, Legolendas ir kt.
  • Viešbučių užsakymas. Mes rezervuojame nakvynes viešbučiuose, apartamentuose (butuose), vilose, pilyse ir pan. Viešbučių kategorijos įvairios: nuo vienos iki penkių žvaigždučių, nuo hostelių iki prabangių apartamentų. Išsamiai informuojame apie visas rezervacijos detales, pateikiame detalią informaciją apie viešbutį, siūlomas paslaugas, lokaciją. Teisinga infomacija yra labai svarbi tiek, verslo, tiek privatiems keliautojams, norint, kad Jūsų kelionė praeitų sklandžiai.
  • Kitos paslaugos. Forminame sveikatos, kelionės, bagažo draudimą. Surasime Jums automobilį nuomai pasirinktoje šalyje už geriausią kainą, užsakysime privatų pervežimą autobusu, lengvuoju automobiliu. Teikiame keltų bilietų rezervavimo paslaugas. Forminame turistines, komercines (tarnybines), vienkartines, daugkartines, metines vizas į Rusiją, Baltarusiją ir kitas šalis. Užsakome bilietus į įvairius renginius užsienyje.
  • Siūlome individualias ar grupines, motyvacines keliones pagal Jūsų pasirinktą ar mūsų pasiūlytą įdomų maršrutą ir programą.

Kontaktai: Gintarė Zlatkienė travel@autare.lt; 867936330; 85 2627401
VERSLO kelionių organizatorius!!!

 

 _______________________________________________
Informacija Tel.: 867936330,
e-mail travel@autare.lt 
_______________________________________________

___________________________________________________________

ŽVEJYBA SUOMIJOJE

_____________________________________________ 

 

 

________________________________________________

 

 

 

 

Kontaktai
Subačiaus g. 8-9, LT-01127 Vilnius
Įmonės kodas - 122668341
AB SEB bankas
70440
LT687044060001108942
Projektų vadovė Gintarė Zlatkienė, Mob.: +370 67936330
UAB "AUTARĖ" kelionių organizatorius
Mob. tel.: 867936330; Tel.: (5) 2627401;
travel@autare.lt;
LT226683410
KELIONĖS I PARODAS: paroda Speciality & Fine Food Asia Speciality Chocolate Asia 2017, paroda Construmat, paroda Cosmoprof 2017, BEAUTY DÜSSELDORF 2017, paroda PLAYTIME, paroda INDEX 2017, paroda Automechanika Dubai, paroda Mipel, paroda ARABPLAST, CIFF, ISALONI 2017, Maison Objet 2017, Heimtextil 2018, Automechanika Istanbul, ISPO, MOSBUILD , Interzum 2017, Gulfood 2018, HANNOVER MESSE 2017, paroda Grune Woche, Zalioji savaite Berlyne, paroda Beauty Eurasia Stambule, paroda DOMOTEX, PARODA BAU MIUNCHENE 2017, paroda EUROTIER 2016, paroda MOSBUILD, NAUJIEJI METAI DUBAJUJE, PARODA Natural Products Scandinavia, paroda THE BIG 5 2017, paroda MENOPE 2017, INTERMOB Stambule 2016, statybu paroda BAUTEC, Baldų paroda CIFF Home Furniture Kinijoje, paroda COSMOPROF 2017, SIAL Abu Dhabi 2017, MEDICA 2017, TEXWORLD Paris, paroda DUBAI Derma, paroda IMA, paroda CANTON BEAUTY EXPO, paroda VIV Turkey, paroda PLMA 2017 Amsterdame, paroda PURE London, žvejyba Suomijoje, zvejyba Alandu salose, Zvejyba Eckere, Kelione i Bali, Kelione i SINGAPURA, Kelione i Tenerife